W ostatnich lata złoto okazało się niezwykle efektywnym źródłem stabilnego i przede wszystkim postępującego wzrostu cen względem pieniądza fiducjarnego. W zestawieniu z o wiele bardziej niestabilnym rynkiem akcji na giełdzie złoto przedstawia interesujący azyl zabezpieczający gotówkę przed działaniami inflacji. Z tego powodu coraz większa liczba inwestorów niezależnie od kapitału, którym na co dzień operują, sięga po fundusze ze złotem. Coraz większa liczba inwestorów sięga po akcje IRA. Jest to dla nich sprawdzony sposób zarówno na dywersyfikację, jak i zabezpieczenie swojego kapitału powierniczego. Dzięki akcjom IRA mają oni możliwości na zabezpieczenie swoich ciężko zarobionych pieniędzy przed inflacją i wahaniami rynkowymi. Chociaż większość inwestorów IRA wybiera nieco bardziej tradycyjne aktywa, złoto nadal jest w cenie. Kod podatkowy IRA zezwala nam na inwestowanie w różnorodne metale szlachetne. Oczywiście jednym z najpopularniejszych wyborów jest srebro. Mimo wszystko nikt nie zabroni nam wyboru związanego z akcjami złota.

Patriot Gold Group, czyli rynkowy faworyt w grupie IRA

Patriot Gold Group łączy w swojej ofercie przede wszystkim bogate doświadczenie, które zapewnia klientom doskonałą obsługę konta. W połączeniu z fantastycznymi opiniami konsumentów Patriot Gold Group szczyci się dodatkowo konkurencyjną ceną samego prowadzenia konta. Grupę tą właściciele założyli w Los Angeles już ponad 30 lat temu. Mają oni za sobą długą historię pomagania inwestorom w zabezpieczaniu ich należności finansowych. Złoto kupowane za pośrednictwem ich konta IRA cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami. Charakterystycznym atutem firmy, jest to, że są oni rodzinną firmą, która dba przede wszystkim o wysokiej klasy obsługę klienta. Dzięki konkurencyjnym cenom z czasem przyciągnęli ogromne ilości klientów, co sprawiło, że rozwinęli kapitał zakładowy. W ciągu trzech dekad nauczyli się świetnego podejścia do klienta. Dodatkowo zasłynęli z bardzo przyjaznego podejścia. Wielu inwestorów, którzy korzystają z ich usługi, nie ma wiedzy na temat złota i innych metali szlachetnych. Mimo wszystko dzięki ich pomocy wielu nadal podąża za zaufaniem firmy.

Fot.Pixabay

Czym zajmują się w Patriot Gold Group?

Patriot Gold Group to firma, która zajmuje się bezpośrednią sprzedażą aktywów z różnych dziedzin u dealerów handlowych. Oznacza to, że dzięki ich działaniu klienci unikają bezpośredniego uiszczania opłaty powiązanego z zakupami. W przypadku kupowania złota, srebra, platyny lub innych metali szlachetnych zwykle przygotowujemy prowizje na niezbędne opłaty manipulacyjne. Z kontem w grupie IRA sprytnie unikamy tego typu niedogodności. Minimalna inwestycja w złoto za pośrednictwem konta IRA wynosi jednak 15000 dolarów amerykańskich. Dodatkowo ponosimy jednorazową opłatę konfiguracyjną, która pozwala na dalszą obsługę konta. Spersonalizowanie takiego konta kosztuje dokładnie 225 dolarów amerykańskich. Klienci, którzy zdecydowali się na regularne inwestowanie płacą także nieco opłat powiązanych z depozytami. Zazwyczaj opłaty te nie przekraczają jednak kwoty kilkuset dolarów. IRA nie nalicza jednak opłat na kontach, których obroty przekraczają ćwierć miliona dolarów amerykańskich rocznie.

Goldco, czyli alternatywna grupa IRA o świetnych opiniach na rynku złota i innych metali szlachetnych

Żadna inna firma, która zajmuje się złotem za pośrednictwem kont IRA, nie przykłada tak ogromnego wysiłku do metali szlachetnych. Goldco to prawdziwy lider, który dokłada wszelkich starań do zorganizowania przejrzystych zasad i informacji inwestycyjnych. Mimo wszystko pamiętajmy o tym, że zdobycie zaufania na rynku inwestycyjnym zajęło im ponad 15 lat. Goldco wyróżnia się na tle innych firm typu IRA wieloma charakterystykami. Główną zaletą, którą im przypiszemy, będzie jednak nienaganna obsługa klienta niezależnie od obsługiwanego kapitału.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here