Pranie tapicerek samochodowych

0
547

Jednym z wielu ciekawych biznesów jest też i to pranie samochodowych tapicerek, a ono to nie tylko ta tylna kanapa i przednie fotele i co równie istotne ( https://pentor.com.pl/ ) usługa ta jest zazwyczaj dość szybką, czyli trwa maksymalnie trochę ponad dwie godziny. Wielu ludzi decyduje się na tego typu usługę tuż przed sprzedaniem samochodu, ale między nami są też i tacy, którzy decydują się na tę opcję kilka razy do roku. Częstsze decydowanie się na tę usługę jest powiązane choćby z tym, że ma się dzieci, ale to jedynie ta drobna część prawdy, bo istnieją między nami także ludzie dość pedantyczni, czyli ludzie którzy z racji wykonywanego zawodu posilają się w aucie i muszą zachować w nim czystość, choćby po to by czuć się komfortowo. Rzecz jasna taka dokładna usługa tego rodzaju trwa dwie lub trzy godziny i też swoje kosztuje, ale warto ją wykonać, po to by czuć się dostatecznie dobrze we własnym aucie i po to by zwalczać ten dość nieciekawy zapach powiązany z resztkami jedzenia, a do tego te skuteczne kosmetyki samochodowe zazwyczaj nie wystarczają.

Koszt usługi.

Dla pewnej części z nas pranie tapicerki i to dokładne odkurzanie auta to usługa dość droga, ale decydujemy się na takową, choćby ze względu na to, że chcemy lepiej sprzedać auto. Istotnym jest też i to, że niektóre pojazdy zaliczane do tych dość tanich to możliwość sprzedania za wyższe pieniądze dopiero po tym wypraniu tapicerki. Jednym słowem trzeba się postarać by lepiej sprzedać takie ponad dziesięcioletnie auto kompaktowe, które ma już znaczną ilość mankamentów wizualnych. Na dokładkę warto też takiemu auto zafundować taki detailing deski rozdzielczej, coś w tym stylu swoje rzecz jasna kosztuje, ale to nie jest znaczny minus, bo osoba wsiadająca do samochodu powinna poczuć ten efekt wow. Jego natomiast nie zawsze da się uzyskać w tani sposób, bo pewne uszkodzenia deski rozdzielczej można uczynić jedynie tymi słabiej dostrzegalnymi, a w tym tkwi spory minus i chyba dlatego pewna część z nas wiele tego typu prac wykonuje samodzielnie.

Portale społecznościowe.

W epoce portali społecznościowych nie wystarczy w sieci zamieścić tych informacji dotyczących usługi, czyli firmie piorącej tapicerki trzeba stworzyć blog, a na nim publikować ujęcia przedstawiające auta przed i po tej usłudze powiązanej z praniem tapicerki. Na dokładkę te konkretne posty trzeba nawet promować na portalach społecznościowych i to w grupach z ogłoszeniami lub za pomocą płatnych reklam, w których przypadku wykupujemy reklamę postu i sami ustalamy budżet dzienny, oraz długość trwania reklamy takowej w dniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here