Koszty energii elektrycznej nierzadko pokrywają nawet 25% wszystkich wydatków przedsiębiorstw. Prowadzisz małą lub średnią firmę i zastanawiasz się, w jaki sposób je zredukować? Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest zmiana sprzedawcy prądu. Dowiedz się, jak przeprowadzić ją bezpłatnie i bezproblemowo– krok po kroku!

W twojej okolicy istnieje wybór

Energia, która trafia do Ciebie jako finalnego odbiorcy pochodzi od Operatora Systemu Dystrybucyjnego, ale w rzeczywistości kupujesz ją od sprzedawcy. O ile w Twojej okolicy działa wyłącznie jeden dystrybutor (i nie możesz go zmienić), na rynku sprzedawców panuje konkurencja. Czym między sobą różnią się oferty sprzedawców energii? Przede wszystkim ceną i przyjaznym podejściem do klienta.

Wybierz optymalną taryfę

Zorientuj się, jacy sprzedawcy prądu działają w okolicy i sprawdź szczegółowo proponowane przez nich oferty. Na stronie sprzedawcy, na przykład poprostuenergia.pl, może znajdować  się konfigurator, w którym wybierzesz długość umowy i poznasz przypisaną jej stawkę bądź podstrona ofertowa, z dokładnie rozpisanymi szczegółami propozycji. Jeśli społeczna odpowiedzialność biznesu i troska o środowisko nie są ci obce, prąd dla firm możesz kupować w ramach oferty EKO. Oznacza to w praktyce, że wykorzystana przez Ciebie energia elektryczna, będzie z gwarancją pochodzenia z odnawialnych źródeł. Jako dowód otrzymasz oznaczony indywidualnym numerem certyfikat gwarancyjny. To bardzo ciekawe rozwiązanie również z wizerunkowego punktu widzenia.

Umowa podpisana online? To możliwe!

Po wyborze odpowiedniej oferty u sprawnie działającego i przyjaznego klientom sprzedawcy, takiego jak Po Prostu Energia, umowę możesz podpisać online. To bardzo wygodne rozwiązanie, a przecież prowadząc biznes nie warto tracić zbędnego czasu. Co dalej? Tak naprawdę Twoja rola w zmianie sprzedawcy zakończyła się!

Zapomnij o kosztach i formalnościach

Wszelkie formalności, takie jak wypowiedzenie poprzedniej umowy, załatwi w Twoim imieniu nowy sprzedawca prądu. Cała procedura jest bezpłatna, więc jeśli tylko znajdziesz choćby minimalną oszczędność w rachunkach, warto skorzystać z możliwości zmiany sprzedawcy. Podpisując długofalowy kontrakt z zaufanym sprzedawcą ograniczasz ryzyko, że Twoja firma straci finansowo na ewentualnych podwyżkach cen prądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here