Oryginalny i praktyczny prezent w jednym to bez wątpienia nie lada wyzwanie. Opcji w sklepach jest bardzo dużo, a nie każdy ma czas na szukanie podarunków i zmysł do trafionych pomysłów. Szukasz prezentu, który nie zostanie rzucony w kąt? Jaki pomysł na prezent dla mężczyzny będzie dobry? Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, które mogą ułatwić znalezienie prezentu!

 1. Mysz gamingowa – praktyczny pomysł na prezent dla mężczyzny
 2. Smartband – opaska sportowa na rękę
 3. Smartwatch – elegancki prezent oferujący wiele możliwości
 4. Wyjątkowy prezent dla miłośnika dobrego brzmienia? Słuchawki bezprzewodowe!

Idealny prezent zaskoczy i wywoła uśmiech, ale też będzie praktycznym podarunkiem używanym na co dzień.

Mysz gamingowa – praktyczny pomysł na prezent dla mężczyzny

Trafiony pomysł na prezent dla mężczyzny? Jeśli ta osoba jest miłośnikiem gier wideo, mysz gamingowa będzie dobrym wyborem! Takie urządzenie charakteryzuje się świetną ergonomią, a do tego ma sporo programowalnych przycisków. Dodatkowo wyróżnia się szybkim czasem reakcji, który jest niezwykle istotny w trakcie zmagań na cyfrowych polach bitwy. Warto także pamiętać, że dzięki odpowiednio ułożonej dłoni na dobrze wyprofilowanej myszy, ręka nie męczy się tak bardzo, co pozwala skutecznie grać przez znacznie dłuższy czas. W przypadku gier bardzo ważna jest natychmiastowa reakcja, dlatego polecana jest myszka gamingowa przewodowa, która cieszy się opinią nieco szybszej od myszki bezprzewodowej. Ten praktyczny upominek docenią wszyscy gracze, zwłaszcza miłośnicy gier typu FPS!

Smartband – opaska sportowa na rękę

Liczba osób stawiających na aktywny tryb życia stale rośnie. Monitorowanie swoich postępów stało się podstawowym elementem treningu. Do ich mierzenia potrzebne są właściwe narzędzia, a jednym z nich jest smartband – elektroniczna opaska, którą zakłada się na nadgarstek. Smartband swoim wyglądem przypomina smartwatcha.

Smartbandy pozwalają ustalać cele na cały tydzień i regularnie monitorować osiągane postępy. Dzięki stałemu dostępowi do statystyk motywują do jeszcze większego wysiłku oraz poprawienia poprzednich wyników. Opaska pomaga też kontrolować zdrowie, monitorując puls w trakcie realizacji codziennych zadań. Do najważniejszych możliwości opasek sportowych należą:

 • moduł GPS;
 • zegarek;
 • stoper;
 • sterowanie muzyką;
 • motywujące powiadomienia o bezczynności;
 • przypominanie o treningu;
 • analiza jakość snu;
 • monitorowanie aktywności fizycznej (liczenie kroków, spalonych kalorii, monitorowanie pracy serca);
 • sprawne wyświetlanie komunikatów z aplikacji w telefonie (Messenger, WhatsApp);
 • komunikacja Bluetooth;
 • wodoszczelność (skuteczność zależy od danego modelu).

Smartbandy to bez wątpienia oryginalne prezenty, które docenią przede wszystkim osoby lubiące aktywnie spędzać czas.

Smartwatch – elegancki prezent oferujący wiele możliwości

Smartwatch swoim wyglądem przypomina tradycyjne zegarki na nadgarstek. Jest kompatybilny z większością telefonów. Zsynchronizowana aplikacja pozwala kontrolować każdą z funkcji smartwatcha, np. odbierać SMS-y, monitorować sen, czy sterować odtwarzaniem muzyki. Sporo użytkowników ceni go także za możliwość wykonywania płatności zbliżeniowych, odbiornik GPS, funkcje sportowe, licznik kalorii oraz czujnik tętna.
Smartwatch jest wielozadaniowym i niezwykle wszechstronnym urządzeniem, z którego chętnie korzystają zarówno osoby aktywne fizycznie, uprawiające sport, jak i osoby ceniące wielofunkcyjne, nowoczesne gadżety do noszenia na co dzień. Dostępne w sklepach inteligentne zegarki mają wiele przeróżnych aplikacji oraz bardzo przydatnych funkcji pozwalających szybciej wykonywać codzienne obowiązki.

Wyjątkowy prezent dla miłośnika dobrego brzmienia? Słuchawki bezprzewodowe!

Słuchawki bezprzewodowe to przydatny dodatek w codziennym życiu. Stają się coraz popularniejsze wśród miłośników urządzeń elektronicznych, którzy cenią mobilność i wygodę. Problem z zaplątanym przewodem? Zapomnij! Już nie trzeba się o to martwić. Bez względu na warunki ich użytkowania, słuchawki bezprzewodowe zawsze będą przyjemnie służyć swojemu właścicielowi. Wśród najpopularniejszych opcji podłączania słuchawek wyróżniamy transmisję Wi-Fi oraz Bluetooth. Słuchawki bezprzewodowe to świetny prezent np. dla osób łączących słuchanie muzyki z bieganiem i ćwiczeniem na siłowni.

Opisane przez nas prezenty to tylko przykłady upominków, które mogą sprawić wiele radości panom. Myszki gamingowe, inteligentne opaski na rękę, smartwatche i słuchawki są uniwersalne i przydatne w codziennym życiu. Dlatego też naszym zdaniem osoby obdarowane będą bardzo zadowolone z takich prezentów!

 

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here