NetWtorek o Ewaluacji i Badaniu Publiczności

W trzecim sektorze aż roi się od spotkań i konferencji. Organizujemy je w zasadzie wszyscy. Jak zadbać o to, żeby będąc po stronie organizatora/organizatorki nie stracić kontaktu z rzeczywistością i z ludźmi, dla których projektujemy wydarzenie-doświadczenie?

Naszymi goścmi będą Michał Lutostański, Account Director w ośrodku badawczym TNS Polska i doktor nauk społecznych Uniwersytet SWPS oraz pracująca w Centrum Cyfrowym Aleksandra Janus, badaczka publiczności, muzeolożka, doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Porozmawiamy o tym jakie informacje są dla nas istotne, jak je zbierać (czy zawsze poprzez pytania), jak pytać (żeby były to pytania bez tezy)? I jak wdrożyć dobry mechanizm kontaktu z naszą społecznością-publicznością-klientelą.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca we wtorek. Tym razem widzimy się w Południku Zero, klubokawiarni na Wilczej 25! Start jak zwykle o 18:30.

Po spotkaniu zapraszamy na pożegnalne piwo z Alicją i Piotrem, którzy nie będą już dalej organizować netwtorkowych spotkań (po 5 latach!).

Na spotkaniu będą natomiast Kasia i Karo, które NetWtorki wezmą pod swoje skrzydła :)

W razie pytań, dajcie znać. Pozdrawiamy!

 

 

Zdjęcie użyte w poście pochodzi z domeny publicznej i przedstawia nowojorską bibliotekę.

Obrazek: