Styczniowy NetWtorek o Personal Democracy Forum

Nowy rok zaczynamy już 8 stycznia NetWtorkiem o Personal Democracy Forum PL-CEE – zbliżającej się szybkimi krokami polskiej edycji konferencji o technologii, polityce, prywatności i społeczeństwie obywatelskim. Polska edycja konferencji będzie miała wymiar regionalny - licznie reprezentowane będą na niej również prelegenci i prelegentki z Europy Środkowo-Wschodniej.

Jeśli jeszcze nie wiesz czy warto się zarejestrować, to zapraszamy na NetWtorek, gdzie będzie się można wszystkiego o tym wydarzeniu dowiedzieć. O PDF PL-CEE opowiedzą nam Karolina Wysocka i Magda Siwanowicz z Fundacji ePaństwo współorganizaującej PDF.

Na najbliższy NetWtorek zapraszamy 8 stycznia o 18:30 na Andersa 29.

Krótka historia PDF:
Forum ma na celu zapewnienie miejsca do wymiany doświadczeń i idei oraz do spotkania reprezentantów różnych społeczności zainteresowanych oddziaływaniem nowych technologii na życie społeczne i politykę. Już od dziesięciu lat amerykańska organizacja Personal Democracy Media organizuje w Stanach Zjednoczonych coroczne Personal Democracy Forum. Fora te są znane na całym świecie jako kluczowe wydarzenie prezentujące przenikanie się świata technologii i demokracji. Od 2005 roku PDM organizuje lub współorganizuje Fora również w Hiszpanii, Chile, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii i we Włoszech. Teraz czas na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.